Başkan Şayir’den Kaymakam Kubilay’a ’fahri’ berat

Kocaeli’de Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, göreve geldiği günden bu yana Dilovası’nın gelişimine büyük katkılar sunan Dilovası Kaymakamı Dr. Metin Kubilay’a Fahri Hemşerilik beratı takdim etti.

KOCAELİ (İGFA) – Dilovası Belediyesi Mart ayı meclis toplantısında alınan kararla fahri hemşehri ilan edilen Dilovası Kaymakamı Dr. Metin Kubilay’a, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir tarafından fahri hemşehrilik beratı takdim edildi.   

Dilovası Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen berat takdim törenine Dilovası Kaymakamı Dr. Metin Kubilay, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı.  

Berat takdim töreninin açılış konuşmasını yapan Başkan Şayir, “Göreve geldiği günden bu yana yaptığı projelerle Dilovası’nın gelişimine katkı sunan, bize her daim yol gösteren Kaymakamımız Dr. Metin Kubilay’ın “Fahri Hemşehri Berat” takdimini hep birlikte gerçekleştiriyoruz. Kaymakamımıza ilçemize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam Dr. Metin Kubilay ise yaptığı konuşmasında “6 Eylül 2021 tarihinde görev vesilesi ile geldiğim Dilovası’nda birlik ve beraberlik içerisinde Belediyemizle, kamu kurumlarımızla, muhtarlarımızla, STK’larımızla ve sanayicilerimizle güzel projelere imza attık. İnşallah bundan sonra da yine hep birlikte Dilovası’nın gelişmesi ve her alanda marka şehir olabilmesi için çalışacağız.  

Konuşmalar sonrasında Başkan Şayir, hazırlanan fahri hemşehri beratını Kaymakam Kubilay’a takdim etti. Daha sonra hep birlikte günün anısına hatıra fotoğrağı çektirdiler.

Hakkında admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir